Смежники


SmartGaz: купити газ за оптимальними цінами
Monday, 07 March 2016 11:41

На сьогодні ціни на газ (у тому числі той, що використовують для заправки автомобілів) невпинно ростуть. Це пов’язано з багатьма факторами – ріст вартості газу на міжнародному ринку, валютні коливання, вартість його транспортування. Звісно, усе це миттєво відображається на щомісячному бюджеті компанії, особливо якщо на її балансі знаходиться суттєвий автопарк.

купити талони на газ смартгазДо того ж, чим більше автомобілів та водіїв є у розпорядженні будь-якої фірми, тим більше ймовірність зловживання службовим становищем. Досить часто водії, користуючись відсутністю контролю, використовують кошти, виділені на заправку, на власний розсуд. Завищення трат на паливо – неприйнятна річ, однак це відбувається постійно. Щоб не допустити поширення подібного сценарію, необхідно позбавитись від дірок у безпеці. Іншими словами, купити талони на газ та використовувати лише їх, не виділяючи кошти напряму. Таку можливість пропонує і одна з найбільших мереж заправок у Києві – SmartGaz.

Пропозиція купити газ оптом, за оптимальними цінами, дозволяє зберегти ваші гроші. Окрім того, централізований доступ до балансу кожної з карт допомагає виявити несумлінних працівників, адже завищення кількості необхідних заправок будуть неодмінно відображатися на загальній статистиці. У час, коли економіку хитає, а бізнесові справи вимагають оптимізації затрат, талони на паливо – це дійсно корисний засіб впливу на ситуацію. Збережіть свої гроші вже зараз, адже це так просто!